Bayan Giyim Trendleri

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Bayan Giyim Trendleri

Güzel pantolon Kadın ve bir bluz şık rahat tasarıyı uygun, ama onlar da elbiseler, etek ve bluz, pantolon ve güzel bir kazak, ya da daha az resmi takım elbise giyebilir. 2014 - HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizÇoğu ofis giyim eşarp, çekici bir pim ya da bir ceket kalktıktan ve bir etek ve bluz combo giyerek ile giyinmiş olabilir. Renkli bir ipek bluz ve yüksek topuk ayakkabı kıyafet hareket olabilir.

Bir şık rahat olay için giyilen kumaşlar iş kıyafetleri daha zengin olabilir, fakat yarı-resmi veya resmi kıyafetleri içine kıyafet itmek kadar lüks değil eğilimindedir. Gündüz kumaşlar, fırçalanmış pamuk, şifon ve keten gibi, iyi bir seçim olabilir, ama çok rahat olmaz ki kıyafet aksesuarlı olmalıdır. Daha kısa uzunluklar yaygın olmasına rağmen Giysi uzunlukları değişebilir eğilimindedir; Olayın niteliği dikkate alınmalıdır, ama sadece yukarıda diz boyu ya da genellikle mükemmel kabul edilebilir.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Kadınlar için ayakkabı yarı şık topuklu veya daire şeklinde olmalıdır ve rugan ya da metalik genellikle bir kıyafet giyinmek için iyi bir seçimdir. bayan giyim trendleri HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizTakı giysi ile iyi koordine olmalıdır; metal, yarı-kıymetli taşlar, ya da iyi yapılmış kostüm takı herhangi bir tür bir şık rahat bir kıyafet ile iyi çalışabilir. Onlar da gösterişli bir görünüm beri aşırı ve aşırı dramatik parçalar kaçınılmalıdır.

Şık rahat sık sık davetler görülen bu terimlerden biridir, ama birçok kişi hakkında karıştı hangi – tüm uzmanlar dahil kıyafet ne tür katılıyorum, çünkü kısmen. Giyim Bu tür iş rahat ya da sadece gündelik kıyafetleri ile bazen karıştırılır, ancak bir kaç farklılık vardır. Kadınlar için, şık rahat genellikle bir elbise ya da bir bluz ve etek veya pantolon şık içerir. Erkekler şık rahat kıyafetleri bir spor ceket, düğme aşağı gömlek ve içerebilir pantolon.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

“Bayan Giyim Trendleri” için 5 yorum

  1. Şüphesiz en iyi kıyafeti harika ve gülümseme, içeri cilalı, temiz ol rahat konum bir koku olduğunu. Lütfen bir şekilde sağlanan ve görgü zarif ve şıklığı ile davranır, insanlar, giyim tercih ne olursa olsun affet o, size uygun sizin ve kişilik uygun ve temiz sağlanacaktır.

  2. Biz elbise giymek; Onları size giymek izin vermeyin.
    Annem her zaman iyi satın almak ve sık sık giymek, bir zamanlar satın dedi. Bu şekilde, her zaman her yerde giymek için bir şey olacak. Rahatlayın. Saygı göstermek ve endişelenmeyi bırakın.

  3. Bir düğme aşağı gömlek yaka altında küçük düğmeleri eklemek yaka ipuçları ilikler olan bir düğme ön tişört. Bir düğme aşağı gömlek bir takım elbise ve kravat ile giyilmemelidir.

  4. Tüm yararlı tavsiye için teşekkürler. i olsa bir sorum var. makale ve yorumlar, yarı-resmi ve gayri resmi ayırt görünür, ama ben zorluk yarı-resmi ve resmi arasındaki farkı görme var. nasıl biliyorsun? oh, ben Paris’te yaşayan ekleyebilirsiniz, insanlar (hatta muhafazakar işletmeler) ofiste biraz daha gösterişli elbise eğilimindedir. bu da zor değil ne ok ve ne anlatmak için yapar. hepsi içgüdüsel bilirler.

  5. Tanım zaman içinde değişti ve Avrupa, genellikle bir dressier standardı tutan ABD ve Avrupa arasında değişmektedir gelmiştir. Ceket ve pantolon farklı renk veya kumaş olabilir, yani bir ceket ve pantolon giymek erkeklerin zorunlu elbise kodları, genellikle gayri resmi kıyafetleri, iş rahat, ya da akıllı rahat denir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.